Návštěvní kniha

Byli jste na mém kurzu? Zanechte mi prosím hodnocení ať vím, jak se vám kurz líbil.

6 komentářů u Návštěvní kniha

 1. Jana napsal:

  Byla jsem v pondělí u Vás na workshopu v knihovně v Letňanech, namalovat si malý obrázek. Byla jsem příjemně překvapena, že jsem opravdu dokázala obrázek namalovat, ač jsem tomu nevěřila. Ráda se přihlásím na Váš kurz a namaluji si velký obraz 🙂

  • Petr napsal:

   Těší mě Jano, že jste byla spokojená. Budu se na Vás těšit na některém z mých kurzů. 🙂

 2. Lenka napsal:

  Dnes jsem byla na kurzu s Petrem a báječně jsem si to užila – a určitě i ostatní. Nejen že se mi pod laskavým vedením Petra podařilo namalovat obraz, který se mi líbí a ze kterého mám radost, ale také vládla naprosto suprová atmosféra, klídek a pohoda, bezvadný relax. Každému možnému zájemci jednoznačně doporučuji a já sama si určitě dám repete.

  • Petr napsal:

   Lenko, moc děkuju za milý a pro mě povzbudivý komentář. Toto je pro mě nejlepší odměna a motivace k další práci, obzvláště s takovými lidmi, na kterých je vidět, že je malování baví a uživají si to tak jako já.
   Děkuji a budu se těšit příště. 🙂

 3. Lenka napsal:

  V květnu jsem byla na kurzu malování pod vedením pana Petra Kabrny. Kurz byl naprosto úžasný. Petr je velice pohodový, vše krásně vysvětlí, poradí, pomůže a když člověk chce svůj obraz udělat trochu jinak podle svého, nebrání mu v tom, což vše velmi oceňuji. Jediná nevýhoda kurzu spočívá v tom, že hrozí závislost na jeho dalších kurzech :-). Člověk se pak těší na další kurz a přemýšlí, kam doma umístí další nádherný obraz.

 4. Hanka napsal:

  Absolvovala jsem kurz v dubnu a musim rict, ze jsem jeste ted naprosto nadsena!
  Kdyz jsem videla obraz poprve, neverila jsem, ze to zvladnu a zvladla 🙂 Pratele, kteri obraz videli nazivo ani neveri, ze jsem ho malovala. Je to opravdu skvely kurz, ktery je velmi zabavny, poucny a hlavne se nese v pohodove atmosfere. Vsem mohu jen a jen doporucit. Za me jeste jednou velke diky p. Kabrnovi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *